משחקי כדורגל

אין ילד שלא חולם להיות כדורגלן, גם הבנות אוהבות כדורגל כבר, אז למה לא ליהנות מהמשחק הזה כולם ביחד? אבל מה לעשות שאין ליגות כדורגל כאלו, אז מה עושים? עד שנהיה שחקני כדורגל מפורסמים בליגות בכירות, אנחנו יכולים לשחק במשחקי הכדורגל ברשת, יש המון משחקי כדורגל שמדמים מצבי אמת, כמו אימוני שוערים ואפילו משחק בשכונה נגד חברים.

משחקי הכדורגל באינטרנט הם הדרך הטובה ביותר להישאר בעניינים, גם כשחורף ואין אפשרות לשחק למטה בכדור, גם כשקיץ ומאד חם, גם כשאין פנאי כי צריך להישאר בבית ולהשגיח על האחים הקטנים. הפיתרון הכי כיפי הוא כמובן, משחקי הכדורגל במחשב.

ישנם כל כך הרבה סוגים של משחקים, ישנם משחקים שמדמים את הליגה האנגלית, בו ממש ניתן ליצור לעצמך שיטת משחק רצויה, ולשחק בה עם קבוצת כדורגל מאנגליה, שאתה בוחר, המשחק במחשב מדמה את המכשיר המדליק שנמצא במשחקיות, אלו שמפעילים אותם בעזרת סיבוב והזזת השחקנים. בהחלט משחק מעולה ובעיקר נראה אם אתם יכולים להבקיע מול היריב הקשוח.

ישנו משחק מצחיק וקשה במיוחד, סומו סושי כדורגל, זוג סומואים משחקים אחד נגד השני בכדורגל, אבל הם לא אתלטיים במיוחד, גם הם לא רצים הם רק יודעים לקפץ ולהשמיע רעש מצחיק, איך אפשר לשחק עימם כדורגל? המשחק נראה לכאורה פשוט, אבל מה עושים אם הסומו היריב מבקיע לך כל רגע מטעות אחת קטנה?

כדורגל בחלל לעומת זאת, הוא שילוב של שליטה בכדור ופיזיקה, איך זה מתקשר אחד לשני? בחלל יש מסלול שאתם צריכים לעבור אותו בזהירות, יש עליות וירידות במסלול, אם לא תיזהרו הכדור יפול בכל רגע, אז שלא יאמרו לכם שכדורגל זה לא לחכמים.

משחק ראשי יורו הוא משחק יותר כיפי ברמה שחוץ מכדורגל יש למשחק גם עזרים כמו פריז למשל, כך ניתן להקפיא את היריב ולשים גול, יש גם קפיץ שמביא אותך לרמות גבוהות יותר של ניתור. המשחק הוא עם ראשים של נבחרי קבוצות היורו, אין ספק שלהיות קסיאס זה חלומו של כל שוער קטן.

ישנם עוד המון משחקי כדורגל מהנים, אשר נותנים חווית משחק כיפית ומרגשת שמוציאה את כל האוויר אם מנצחים או מפסידים, הכיף שבמשחקים הללו, שגם אם הפסדת אז זה לא נורא, תמיד ניתן לחזור על אותו המשחק ולנצח אותו לאחר שאתם יותר משופשפים. אבל הכי כיף שישנם המון סוגים של משחקי כדורגל.

 

 
 
 
משחקים חדשים

 
 

 

 

משחקים ברשת הכי חמים - חינם לגולשי האתר

האופנוען הנועז

משחק חדש ומדהים שהוא לגמרי חינם, במשחק זזים עם המקשים, חייבים ללחוץ הרבה על מקש למעלה כדי לתפוס תאוצה כשבאים לרמפה וכשאתם באוויר לוחצים על אחד מן המקשים הבאים A,S,D וכל מקש...

נהג המונית

בואו להיות נהגי מוניות ליום אחד ולראות איזה כיף זה, אתם מקבלים מונית צהובה ובעזרת המקשים אפשר לנסוע לכל הכיוונים בעיר ואתם צריכים לעשות כמה שיותר כסף אז אתם צריכים לאסוף את האנשים...