משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים להורדה
מגני המבצר 2

כוח רשע חדש עלה והוא פוגע קשות בכפר שלכם, הגנו על הכפר שלכם מהיצורים הרעים האלה עם שלל הנשקים החזקים שברשותכם, תאסוף כמה שיותר זהב ונקודות כדי שתוכל לשפר את כלי הנשק שיש לך. המון אקשן וגרפיקה מדהימה, פשוט מישחקים להורדה חינם חדשים ויפים, פשוט כיף.

 
משחקים כיף
גלישה בעיר

תארו לעצמכם שאתם באמצע העיר וגולשים על גלשן ים, אתם זזים בעזרת המקשים למעלה ולמטה כדי להימנע מלפגוע בכל מיני מכשולים, והכי חשוב זה למהר כי אם לא מגיעים לקו הסיום לפני הזמן המוקצב אתם נפסלים אז אל תתמהמהו. משחקים כיף חינם פשוט חוויה כיפית לכל הגילאים מומלץ בחום רב.

 
משחקי פעולה
סיוט הנינג'ות

ילד רגיל יושב בבית כשלפתע מגיעות נינג'ות שרוצות לחסל אותו אתם צריכים בעזרת המקשים להתעמת עם הנינג'ות ובעזרת מקש A להרביץ להם, כל מסך יותר קשה מהקודם. משחקי פעולה חינם לגמרי עם המון אקשן שכל הילדים אוהבים כיף חיים לגמרי חינם לכל מי שחלם פעם להרביץ לנינג'ות מפחידות.

 
משחקי חשיבה
גייזר הכוכבים

משחק מאוד מעניין ששיך לקטגורית משחקי חשיבה ואפילו שהמשחק נראה לילדים זה לא כך והוא די קשה, צריך לירות את הכוכבים דרך התותח וליצור קבוצה של לפחות 3 כוכבים ביחד ואז הם נעלמים, אם מתנה נופלת מהשמיים צריך לירות בה כדי לקבל אותה וצריך לחשוב ולהזדרז כי המסך יורד.

 
משחקי יריות
לוחם המורף

המורף הוא רובוט, אך הוא לא רובוט רגיל הוא כמו רובוטריקים כי כשלוחצים על Q הוא הופך לטנק, ובעזרת מקש E מקבלים שדה הגנה שהורג את כל מי שמתקרב אליכם, זזים עם המקשים A,S,D. זהו משחקי יריות ופעולה חינם לכל הגילאים אך בעיקר לילדים. יש אופציה לבחור גם לוחם אחר בתחילת המשחק.

 
משחקי מרוצים
באגי המלחמה

כולם אוהבים משחקי מרוצים ומכוניות, פה אתם מקבלים משחק מצוין שבו אתם מקבלים באגי חזק שעולה על פצצות וטנקים ומסוקים יורים עליכם ואתם חייבים להגיע לקו הסיום בריאים ושלמים, תיזהרו לא להתהפך ותיקחו בדרך את מפתח הברגים שמתקן לכם את האוטו, משחקי ילדים מלאי אקשן חינם לגמרי.

 
משחקי בנות
ברבי עושה קניות

עכשיו אתן הולכות להגשים את החלום שלכם, אתן נכנסות לחנות בגדים והכול חינם צריך פשוט לבחור, יש המון סוגים של משקפי שמש, נעליים, תכשיטים שמלות, חצאיות, מכנסיים וחולצות. צריך לבחור בגד המוכרת הולכת ומביאה את זה ואז צריך ללחוץ על ברבי כדי שתביש אותה. משחקי בנות חמוד מאוד. מומלץ מאוד והכי חשוב חינם.

 
משחקי דפדפן
איש החלל

זהו משחקי דפדפן שכל אחד יאהב שמתאים ממש לכל הגילאים והוא לגמרי חינם, אתם צריכים בעזרת המקשים להביא את איש החלל בזהירות לנקודה שבה עוברים למסך הבא, המשחק לא קל בכלל ודורש קואורדינציה גבוהה אבל אתם תראו שגם ילדים יצליחו ויהינו ממשחק זה, כיף חיים לכולם חינם ומומלץ.

 
משחקי ספורט
מיני גולף

משחקי ספורט מאוד חמוד ומציאותי שמלמד אתכם כיצד צריך לשחק גולף, רתם מניחים את המחבט מאחורי הכדור וקובעים את המרחק, ככול שאתם יותר רחוקים מהכדור כך המכה חזקה יותר, יש מכשולים כמו מים ועליות שקשה לצאת מהם וכל מסך קשה יותר מומלץ בחום.

 

 

חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
משחק חינם

 
 
 
 
 

 

 

משחקי יריות חדשים הכי טובים - חינם לגולשי האתר

לוחם המורף

המורף הוא רובוט, אך הוא לא רובוט רגיל הוא כמו רובוטריקים כי כשלוחצים על Q הוא הופך לטנק, ובעזרת מקש E מקבלים שדה הגנה שהורג את כל מי שמתקרב אליכם, זזים עם המקשים A,S,D...

לוחם ימ"מ

בואו להילחם בטרוריסטים רעים שרוצים להרוג אתכם באחד מן משחקי יריות היותר יפים שניתן למצוא חינם. יש לכם מסכים וכל מסך אתם צריכים להרוג את מספר הטרוריסטים שאמרו לכם לפני שיהרגו אתכם...