משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים כיף
צפרדעי הקאמיקאזה

זהו אחד מן משחקי יריות וכיף היותר מטורפים שתראו, אתם ציידים עם רובה צייד, והמון צפרדעים תוקפות אתכם, אתם צריכים בעזרת העכבר לירות בצפרדעים ולהטעין את הרובה עם מקש רווח, המשחק לא קל בכלל מפני שהצפרדעים קופצות וכל הזמן באות יותר צפרדעים, תהינו מן משחקים כיף חינם שאנו מביאים לכם.

 
משחקים להורדה
סנייק תלת מימד

משחק להורדה חדש לגמרי בתלת מימד שמבוסס על המשחק הקלאסי מהפלאפונים, המשחק עוצב במיוחד ליכולות החזקות של המחשב עם גרפיקה תלת מימד וסאונד מדהים, במשחק יש אויבים רבים שצריך להיזהר מהם מלבד הקירות ובונוסים מעניינים שיעזרו לכם לנצח פשוט משחקים להורדה חינם יפיפיים.

 
משחקים כיף
מרוץ המוות

איזה משחק כיפי אפילו שזה לא משחק תחרות לגמרי זה משחק מאוד כיפי שבו אתם מקבלים רכב עם מכונת ירייה עליו, זזים עם החיצים, צריכים להיזהר מחפצים בדרך שיהרגו אתכם ובמקביל עם העכבר לכוון ולירות על כל דבר שתוקף אתכם כמו טנקים, מסוקים וכלי רכב אחרים שיורים עליכם.

 
משחקי פעולה
תפוצץ אותם

זהו אחד מן משחקי פעולה היותר אלימים שתראו אתם צריכים לירות בכל מיני בעלי חיים כמו כלבים, עכברושים ועד חיות מוזרות, אתם יורים ומכוונים עם העכבר וצריכים לירות הרבה מאוד כדורים עד שהחיה מתה, לאחר מאה כדורים מחליפים מחסנית עם מקש רווח, משחק מטורף שמתאים לכל הגילאים אך לא לנסות בבית.

 
משחקי חשיבה
ים של כדורים

משחק זה מאוד דומה למשחקי טטריס, במשחק זה יורדים כדורים בשלשות ואתם מזיזים אותם עם החיצים כך שיהיו לפחות ארבעה כדורים צמודים ואז הם נעלמים עם מקש רווח הכדורים יורדים מהר יותר, משחק חמוד מאוד שמצריך חשיבה ותכנון, מתאים לכל הגילאים ולגמרי חינם.

 
משחקי יריות
מסוק החלל

זהו משחקי יריות מגניב לגמרי, אתם מטיסים מסוק ממש מגניב עם המקשים ויורים עם המקש S ויורים טילים עם מקש רווח, מדי פעם אתם מקבלים מתנות צריך לקחת אותם, תיזהרו מכל שאר כלי הטיס הם חזקים וחכמים, המשחק מתאים לילדים אך גם לכל מי שאוהב משחקים ברשת מומלץ בחום ולגמרי חינם לכול הגולשים.

 
משחקי מרוצים
טירוף על 4 גלגלים

במשחק זה אתה מקבל ג'יפ ואתה נמצא בתחרות מאוד קשה בנאי שטח מאוד עוינים, סלעים, שלוליות ענקיות ועוד מלא בעיות בדרך, זזים עם המקשים וצריך מאוד להיזהר לא להתהפך אז תאזנו את הרכב עם המקשים, משחקי מרוצים חינם כאלה פשוט כיפיים לגמרי תנסו ותתרשמו מהאקשן והגרפיקה המעולים של משחק אדיר זה.

 
משחקי בנות
הלבש את הנסיכה

משחקי הלבשה מאוד חמוד שבו יש נסיכה קטנה ליד ארון ענק ויש פייה קסומה שעוזרת לה להתלבש. לוחצים על מה שרוצים לשים על הנסיכה הפיה הולכת להביא את הפריט ואז לוחצים על הנסיכה והפייה הולכת להלביש את הנסיכה. משחקי בנות חמוד מאוד יש בו תסרוקות, תכשיטים, נעליים והמון סוגים של בגדים פשוט כיף גדול.

 
משחקי דפדפן
מלך הפעלולים

כל אחד חולם על היום הזה שיהיה לו אופנוע שטח ושתוכלו לעשות פעלולים מטורפים בגובה רב, הנה ההזדמנות שלכם נצלו אותה, אתם זזים עם המקשים וכשאתם באוויר אתם יכולים ללחוץ ממספר 1 עד 7 כשכל ספרה היא פעלול משוגע אחר, משחקי דפדפן כאלה מומלצים בחום ומתאימים לכל גיל פשוט כיף חיים חינם.

 
משחקי ספורט
הוקי סרטנים

זהו משחק שדומה מאוד להוקי שולחן שבו אתם מזיזים את הסרטן ימינה ושמאלה ומונעים מהכדור לעבור אליכם אך מה שושנה במשחק זה, זה שיש חומת לבנים שמגינה על הקו האחורי שלכם, המטרה לפרוץ את החומה ולבקיע שער, ואל תשכחו לאסוף את המתנות שנופלות אליכם, תהינו.

 
משחקים לילדים
ארקנואיד דבורים

זהו משחק קלאסי שמותאם לילדים עם גרפיקה מאוד יפה של דבורים, אתם מזיזים את הדבורים עם העכבר ונזהרים שהכדור לא ייפול, חשוב לאסוף את המתנות כי הם עוזרות לכם לנצח, כיף ממש לילדים ושימו לב יש לבנים שצריך לפגוע בהם הרבה פעמים לפני שהם מתפוצצות, ממש יפי וכיף לילדים קטנים.

 
משחקים ברשת
מלחמת המצולות

צוללת כזאת עוד לא ראיתם, משחק באמת יפה וחמוד, אתם זזים עם המקשים ויורים עם מקש רווח, המשחק בכלל לא קל ויש הרבה מאוד סכנות כמו מוקשים תת מימיים, ספינות קרב שיורות עליכם ועוד הרבה סכנות, משחקים ברשת חינם חמודים כאלה אין הרבה, הגרפיקה ממש יפה ואפשר לראות אפילו מד עומק וראדאר, פשוט יופי של משחקי יריות.

 

 

חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחק חינם

 
 
 
 
 
 
 

 

 

משחקי יריות חדשים הכי טובים - חינם לגולשי האתר

לוחם המורף

המורף הוא רובוט, אך הוא לא רובוט רגיל הוא כמו רובוטריקים כי כשלוחצים על Q הוא הופך לטנק, ובעזרת מקש E מקבלים שדה הגנה שהורג את כל מי שמתקרב אליכם, זזים עם המקשים A,S,D...

לוחם ימ"מ

בואו להילחם בטרוריסטים רעים שרוצים להרוג אתכם באחד מן משחקי יריות היותר יפים שניתן למצוא חינם. יש לכם מסכים וכל מסך אתם צריכים להרוג את מספר הטרוריסטים שאמרו לכם לפני שיהרגו אתכם...