משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

התגובה שלך נשלחה בהצלחה
תודה על תגובת או המלצתך

זה אישור על שליחת תגובתך או המלצתך.
תגובתך או המלצתך יופיעו באחר לאחר הבדיקה של צוות האתר. אנו שומרים על עצינו את הזכות לא לפרסם תגובות או המלצות שאינן הולמות. האימייל שלכם לא יופיע באתר.
המשך גלישה נעימה !

 
משחקי דפדפן
סנייק חדש

מי לא מכיר את משחקי דפדפן בסגנון סנייק, בעזר החיצים את זזים ומחפשים את האפרוח כדי לאכול אותו, כל כמה פעמים שאכלתם אותו המהירות גוברת והמשחק קשה יותר, אסור להיתקע בקירות ואפשר לזוז בין המסכים לפי החיצים, משחקי דפדפן חינם לגמרי מומלצים לכל הגילאים.

 
משחקי בנות
מירנדה בקניון

תארו לעצמכן שאתן באות לקניון ויכולות לבחור מה שבא לכן חינם לגמרי ועוד המוכרת פשוט מביאה לכן הכול בלי לזוז פשו לבחור בגד, משקפי שמש, תסרוקת ותכשיטים בלי סוף, פשוט משחקי הלבשה מדהימים ומומלצים לבנות הקטנות שאוהבות בגדים ותכשיטים מכל הסוגים כיף גדול.

 
משחקי מרוצים
מרוץ סירות

משחקי מרוצים בדרך כלל הם עם מכוניות אבל פה יש לכם סירה מאוד מהירה ששטה לבד במהירות וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להזיז את העכבר ולהיזהר לא לפגוע בחפצים במים שעוצרים אתכם, בצד ימין אפשר לראות איזה מקום אתם, כאלה משחקי מרוצים חינם יפים אנו בטוחים שעוד לא ראיתם מומלץ לילדים.

 
משחקי יריות
סקאיוולף

משחקי יריות בחללית מטורף לגמרי מזכיר את צ'יקן אינווידור, יש לכם חללית ואתם זזים עם המקשים A,S,D,E ויורים עם מקש J אבל זה לא כל כך נוח אז תכנסו לכוון את המקשים שאתם רוצים ושימו לב במשחק האויבים רבים וכשאתם מקבלים מתנה אתם יכולים לירות בה ולהחליף אותה למה שאתם צריכים לדוגמה יריות או חיים. משחקים ברשת חינם גדולים מהחיים.

 
משחקי חשיבה
קוף החלל

במשחק זה אתם צריכים לחשוב כיצד להעביר את החפצים הכחולים שדומים לפחיות לתוך המעבר ולבסוף להיכנס לשם כדי לעבור שלב, משחק לא קל מכיוון שצריך לחשוב בדיוק כיצד לעשות זאת מבלי למות ולהצליח במשימה, כל מסך קשה יותר מקודמו, משחקי חשיבה חינם חמוד מאוד.

 
משחקי פעולה
הקרב של ארני 2

ארני הוא בחור צעיר שהגיע לא, אך הוא לא יודע שעל האי יש פירטים רעים שרוצים להרוג אותו, אבל יש לו נשק גדול וחזק ואתם צריכים לעזור לו ולזוז בעזרת המקשים ולירות ולכוון עם העכבר, בואו לעזור לארני להיחלץ מהסכנות הרבות שאורבות לארני. אתם תיהנו מאוד במשחק פעולה זה שהוא לגמרי חינם עבורכם.

 
משחקים כיף
תחרות צליפות

בואו להתאמן בצליפה בשדה תעופה שטסים בו מטוסים ותנסו לפגוע במטרות הרבות שמסתובבות לכל הכיוונים בעזרת העכבר ואסור לשכול להחליף מחסנית עם מקש רווח, בואו לראות אם יש לכם את היכולת להיות מאבטח בשדות תעופה במשחק סימולאטור מאוד מציאותי ויפה שמומלץ לכל הגילאים. משחקים כיף חינם אצלנו באתר לכול הגילאים.

 
משחקים להורדה
הטרוריסטים המטורפים

לאחר שקיבלו מכה חזקה מאולונזו הקבוצה שלנו חזרה בגדול ורוצה לצוד שוב, אבל זה לא יהיה קל הפעם בגלל שלאולונזו יש חברים מאוד חזקים. ויני והחברים שלו יהיו זקוקים לעזרה של ראש עיריית שיקאגו. משחקים להורדה מדהימים והכי חשוב חינם לגולשים שלנו.

 

 

חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחק חינם

 
 
 
 
 

 

 

משחקים ברשת הכי חמים - חינם לגולשי האתר

האופנוען הנועז

משחק חדש ומדהים שהוא לגמרי חינם, במשחק זזים עם המקשים, חייבים ללחוץ הרבה על מקש למעלה כדי לתפוס תאוצה כשבאים לרמפה וכשאתם באוויר לוחצים על אחד מן המקשים הבאים A,S,D וכל מקש...

נהג המונית

בואו להיות נהגי מוניות ליום אחד ולראות איזה כיף זה, אתם מקבלים מונית צהובה ובעזרת המקשים אפשר לנסוע לכל הכיוונים בעיר ואתם צריכים לעשות כמה שיותר כסף אז אתם צריכים לאסוף את האנשים...