משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים ברשת - המלץ על משחק

עמוד זה בנייה

 
משחקי דפדפן
פאקמן

זהו אחד מן משחקי דפדפן הקלאסיים ביותר ומאוד מומלצים לכל הגילאים אתם צריכים לאסוף את כל הנקודות מהמסך ולהימנע מלהיפגש עם היצורים שרופים אחרכם, אם הם מתקרבים אתם יכולים לאכול את העיגול הצבעוני ואז לאכול אותם איזה משחק יפה וכיפי פשוט מומלץ לכל מי שאוהב משחקי דפדפן קלאסיים ואהובים.

 
משחקי ספורט
כדורגל - אליפות העולם בהקפצות

בואו נראה למה אתם מסוגלים, גם אם אתם לא אוהבים משחקי כדורגל את המשחק הזה אתם תאהבו, אתם יכולים לבחור את המדינה שאתם רוצים לשחק בשבילה כמו אנגליה, ברזיל, איטליה ועוד הרבה ואז עם העכבר אתם צריכים להקליק ולהקפיץ את הכדור כמה שיותר פעמים כדי לקבוע שיא,אפשר לשחק את משחקי ספורט זה בזוגות, שלשות וכו.

 
משחקים לילדים
הדרקון האמיץ

אתם משחקים עם דרקון בעזרת העכבר, אתם צריכים להיזהר מהסכנות, יש חיילים שיורים עליכם אז אתם יורים עליהם אש עם העכבר, המון פעולה יש במשחק זה והוא שייך לקטגוריית משחקי ילדים, מומלץ מאוד ועם גרפיקה מאוד יפה וצבעונית. ילדים אוהבים דרקונים שיורים אש, פשוט כיף חיים חינם לגמרי לגולשי אתר זה.

 
משחקים ברשת
אופנוע השטח 2

בואו לשחק במשחק מדהים אשר ממחיש באופן מושלם איך רוכבים על אופנוע שטח בשטח מאוד קשה לרכיבה. בעזרת החיצים זזים אבל צריך כל הזמן לאזן את האופנוע כי אסור להתהפך, עדיף לנסוע לאט כי זה משחק קשה ומאתגר. אחד מן משחקים ברשת חינם היותר מציאותיים שיש. מומלץ לכל הגילאים.

 
משחקי יריות
לוחם החלל

משחקי יריות מדהים מלא באקשן, אתם מקבלים לוחם ובעזרת המקשים אתם זזים ומקש רווח מחליף נשקים, בדרך יש המון אויבים וצריך להיזהר, בכל סוף מסך יש שלט וכל מסך שעוברים זה נהיה יותר קשה, יש אפילו מסך שאתם ברכב ענקי ועם מקש למטה תוקפים עם אגרוף ענק פשוט משחקים ברשת מדהימים.

 
משחקי חשיבה
שחמט הרובוט

מי לא מכיר את משחק השחמט הקלאסי, ואם אתם לא מכירים אז אתם יכולים ללמוד בעזרת הרובוט שמראה לכם לאן אתם יכולים לזוז, שחמט תמיד היה משחקי חשיבה קלאסי ואהוב לא משנה באיזה גיל אתם ומאוד מומלץ ללמוד אותו כי הוא מפתח את החשיב ואת יכולת הטאקטיקה.

חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחק חינם

 
 
 
 

 

 

משחקי פעולה הכי מומלצים באתר - חינם לגולשי האתר

הטרוריסטים המטורפים

לאחר שקיבלו מכה חזקה מאולונזו הקבוצה שלנו חזרה בגדול ורוצה לצוד שוב, אבל זה לא יהיה קל הפעם בגלל שלאולונזו יש חברים מאוד חזקים. ויני והחברים שלו יהיו זקוקים לעזרה של ראש עיריית שיקאגו...

תחרות יריות

איזה משחק כיפי שבו אתם בוחרים שחקן שאיתו אתם משחקים, בוחרים את מה שאתם מתכוונים לירות עליו פריסבי,תרנגולות או דברים ואז אתם לוחצים על מקש רווח כדי שהחפצים יעופו והמטרה לירות בהם...