משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים להורדה
אל אלמו באריזונה

ראש העירייה של אריזונה רוצה להכניס רוח חדשה לעיר אריזונה, אתם צריכים ללמוד את העיר ואת כל המקומות הטובים כדי שהעיר תצליח מבחינה כלכלית, צריך להביא כמה שיותר תיירים לתוך העיר, משחק שדורש מחשבה ותכנון, ממש מהנה ומומלץ לכל הגילאים.

 
משחקים כיף
חזי החייזר

חזי החייזר זקוק לעזרתכם, אתם צריכים בעזרת העבר לכוון בדיוק כך שהוא יקפוץ לנקודה בלי ליפול, זה דורש מחשבה רבה, והרבה ניסוי וטעייה אבל מפתח מאוד את יכולת ההיגיון, פשוט יופי של משחקים לילדים ובעצם כל אחד יאהב את המשחק היפה הזה והכול חינם. אתם צריכים גם להיזהר שמטאורים לא יפלו עליכם ולהישמר מנפילה.

 
משחקי פעולה
רוצח השדים

משחק מפחיד מלא אקשן ששיך לקטגורית משחקי פעולה ויריות, יש לכם נשק ואתם במרפסת חשוכה ומפחידה אתם יורים ומכוונים עם העכבר ואפשר לזוז עם A,S,D,W כשצריך לירות במי שקרוב מאוד ויש שדים ועטלפים מפחידים. ממש כיף ופעולה במשחק אחד והכי חשוב חינם לגמרי. אתם תאהבו את המשחק הזה מאוד, מומלץ בחום.

 
משחקי חשיבה
לוח הכפל

איזה משחק חינוכי יפה שבו אתם לומדים את לוח הכפל, למטה יש תרגיל ואתם צריכים לבחור את שתי הספרות שצריך בשביל לקבל את התוצאה שרשומה לכם, משחקי חשיבה קלאסיים, ממש מורה פרטי חינם, ואל תשכחו שמשחק זה מתאים לכל הגילאים כדי לתרגל את היכולות המתמטיות שלכם.

 
משחקי יריות
לוחם הטיל

משחק זה מאוד יפה וכל הילדים יאהבו אותו רק שצריך להתרגל למקשים זזים עם A,S,D,W ויורים עם J. אתם נלחמים ביצורים מוזרים ומפחידים ומה שהכי כיף זה שיש הרבה לוחמים שאפשר לבחור בתחילת המשחק ולקנות נשקים כל מסך בהתאם לכסף. משחקי יריות חינם אצלנו באתר, כיף חיים.

 
משחקי מרוצים
התקפה בכביש

אתם מקבלים מכונית אדומה (זזים עם העכבר) שיורה ואתם צריכים להגיע לקו הסיום בלי למות, אתם צריכים להרוג כמה שיותר מכוניות ולאסוף כמה שיותר מתנות, משחק מלא באקשן שמתאים ממש לכל הגילאים, פשוט משחקי מרוצים כיפיים וקלאסיים. כיף חיים חינם לגמרי ובמיוחד לילדים קטנים שיהינו מאוד ממשחק זה.

 
משחקי בנות
פיצה איטלקית

במשחק זה אתם נכנסים לפיצרייה מקבלים חמש פיצות מסוגים שונים, אתם צריכים לבחור פיצה אחת וצריכים להכין את אותה פיצה שבחרתם, יש לכם את כל התוספות בצד שמאל של המסך ואפ שכחתם איך הפיצה נראית אתם יכולים ללחוץ על העיגול שבצד שמאל למעלה להזכיר לכם מה צריך להכין בסוף שולחים לתנור על ידי הכפתור למטה ורואים אם עשיתם את הפיצה...

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחק חינם

 
 
 
 

 

 

משחקים אונליין הכי חמים - חינם לגולשי האתר

תפוצץ אותם

זהו אחד מן משחקי פעולה היותר אלימים שתראו אתם צריכים לירות בכל מיני בעלי חיים כמו כלבים, עכברושים ועד חיות מוזרות, אתם יורים ומכוונים עם העכבר וצריכים לירות הרבה מאוד כדורים עד...

גייזר הכוכבים

משחק מאוד מעניין ששיך לקטגורית משחקי חשיבה ואפילו שהמשחק נראה לילדים זה לא כך והוא די קשה, צריך לירות את הכוכבים דרך התותח וליצור קבוצה של לפחות 3 כוכבים ביחד ואז הם נעלמים, אם...