משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים ברשת
100 לוחמים

זהו משחק חינם מגניב ביותר, אתם בתוך חושה עם רובה אוטומטי ותוקפים אתכם עשרות לוחמים, אל תעזבו את המקש בעכבר לרגע כי נוחתים צנחנים והסכנה גבוהה, משחקים ברשת חינם כאלה רק אצלנו באתר מומלצים מאוד לכל הגילאים, פשוט אקשן עצבני לכל גיל, ומה שטוב שאפשר לשחק בזוגות ולראות מי לוחם יותר טוב ומגיע יותר רחוק.

 
משחקים לילדים
פרנקי הדג

משחק זה הוא משחקי ילדים קלאסי, אתם משחקים עם פרנקי הדג ובעזרת מקש רווח אתם עולים וכשאתם עוזבים את הרווח את יורדים, אתם צריכים לאכול דגים שהם יותר קטנים מימכם ואסור לפגוע בקירות או בדגים גדולים יותר כי הדג ימות, משחקי ילדים לכל הגילאים חינם לגמרי ומומלץ בחום רב.

 
משחקי ספורט
הכדור המשוגע

זהו משחר שדומה מאוד למשחק כדורעף או כדורסל, אתם בוחרים שחקן ואז את הרמה השמאלית היא הרמה הכי קלה ואז צריך לקפוץ עם החיצים ולהרים את הכדור ולנסות לקלוע כמה שיותר קליעות לתוך הסל של היריב, משחקי ספורט חינם חמודים כאלה עוד לא פגשתם, פשוט לא משנה באיזה גיל אתם, פשוט תיהנו מהמשחק.

 
משחקי דפדפן
צליפה קשה

זהו משחקי דפדפן חינם שבו אתם צריכים לירות במטרות כמה שיותר מהר וזה מאוד קשה כי הן יורות עליכם בחזרה, אתם משחקים עם העכבר, יש מתנות שצריך לירות בהן כדי לזכות בהן, וצריך לזכור ולהיזהר, המסך קטן ולא רואים את מה שמסתתר בצידי המסך ובדרך כלל משם יהרגו אתכם, משחק מאוד מותח ומלחיץ אך יחד עם זאת מומלץ לכל הגילאים.

 
משחקי בנות
גלידרייה לילדות

במשחק זה מקבלים הזמנות של גלידה ואתם צריכים להכין בדיוק ותו הדבר, לדוגמה אתם לוחצים על גביע הגלידה מוסיפים גלידת שוקולד ודובדבנים למעלה בסוף צריך ללחוץ על הכפתור מיקס בתחתית הלוח שמופיעים המרכיבים ולסחוב בלחיצת עכבר את הגלידה להזמנה אם יצא לכם גלידה לא טובה צריך לזרוק אותה לפח מאחור המוכרת. צריך למהר כי יש זמן...

 
משחקי מרוצים
הצורך לגלים

תחרות סירות, אתם צריכים להגיע כמה שיותר מהר לקו הסיום, להיזהר מחפצים וסירות אחרות ולאסוף כמה שיותר מתנות שנותנות נקודות, יש רמפות אבל צריך להיזהר שזה לא יהיה חפץ שיהרוג אתכם, ככול שמחזיקים את חץ העכבר רחוק יותר אתם שטים מהר יותר פשוט כיף חיים חינם.

 

 

חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
משחק חינם

 
 
 

 

 

משחקי אקשן חמים - חינם לגולשי האתר

מרוץ סירות

משחקי מרוצים בדרך כלל הם עם מכוניות אבל פה יש לכם סירה מאוד מהירה ששטה לבד במהירות וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להזיז את העכבר ולהיזהר לא לפגוע בחפצים במים שעוצרים אתכם, בצד ימין...

טירוף על 4 גלגלים

במשחק זה אתה מקבל ג'יפ ואתה נמצא בתחרות מאוד קשה בנאי שטח מאוד עוינים, סלעים, שלוליות ענקיות ועוד מלא בעיות בדרך, זזים עם המקשים וצריך מאוד להיזהר לא להתהפך אז תאזנו את הרכב עם...