משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

צור קשר

הנכם מוזמנים ליצור קשר בכל נושא קשור לאתר. משמח לקבל המלצות על משחקים חדשים או הצעות לשיתופי פעולה. אנו מבטיחים תשובה לכל מייל בהקדם האפשרי.

 

 

 

 
משחקים להורדה
הרוג את כוכבי הוליווד

משחק זה מביא לנו את כל כוכבי הוליווד זומבים שקיימים ואתם צריכים להרוג אותם בעזרת הרובה האוטומטי שברשותכם ואם הכוכבים הצליחו לקפוץ על המכונית שלכם יש לכם אגרופן כדי לפוצץ אותם במכות, משחקים להורדה חינם מלאים באקשן פשוט מומלצים וכיפיים לכל מי שמחפש ליהנות.

 
משחקים כיף
תחרות יריות

איזה משחק כיפי שבו אתם בוחרים שחקן שאיתו אתם משחקים, בוחרים את מה שאתם מתכוונים לירות עליו פריסבי,תרנגולות או דברים ואז אתם לוחצים על מקש רווח כדי שהחפצים יעופו והמטרה לירות בהם עם כמה שפחות ירויות כל פעם יש יותר חפצים שיוצאים וזה נהיה יותר קשה, משחקים כיף חינם חמודים מאוד מומלצים בחום לכל הגילאים.

 

משחקי פעולה
ספינת הקרב

משחק זה הוא משחקי פעולה חינם קלאסי, אתם מקבלים ספינת חלל עם לייזרים מטורפים ואתם צריכים לירות באויבים רבים שרוצים להרוג אתכם החידוש הוא שאתם משחקים עם הכבר וזה נוח יותר ממקשים לסוג משחקים זה. הגרפיקה יפה וסאונד חמוד, משחק שמתאים גם לילדים וגם לבני 30 שיאהבו משחק זה מאוד.

 
משחקי פעולה
לוחם בשחקים

איזה משחקי פעולה חינם אנו מביאים לכם באתר שלנו, פשוט יופי אתם מקבלים מטוס קרב ואתם צריכים להמריא, לאסוף מתנות ולהילחם באויבים באוויר, במים ובאדמה, אתם זזים עם המקשים ויש לכם טילים,פצצות ומכונת ירייה, כל ביריות נגמרות אבל אפשר לאסוף עוד במתנות, תיזהרו לא לפגוע בקרקע.

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
משחק חינם

 
 
 
 

 

 

משחקים כיף מומלצים - חינם לגולשי האתר

ארקנואיד דבורים

זהו משחק קלאסי שמותאם לילדים עם גרפיקה מאוד יפה של דבורים, אתם מזיזים את הדבורים עם העכבר ונזהרים שהכדור לא ייפול, חשוב לאסוף את המתנות כי הם עוזרות לכם לנצח, כיף ממש לילדים ושימו...

מסוק הקרב

משחק מאוד מותח שבו אתם על מסוק ועם המקשים אתם זזים ועם מקוש רווח אתם יורים, תיזהרו שלא יתקעו בכם מסוקים אחרים, חשוב מאוד לעשות את תיבות המתנות שיורדות על מצנחים מהשמיים...