משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים להורדה
הרוג את כוכבי הוליווד

משחק זה מביא לנו את כל כוכבי הוליווד זומבים שקיימים ואתם צריכים להרוג אותם בעזרת הרובה האוטומטי שברשותכם ואם הכוכבים הצליחו לקפוץ על המכונית שלכם יש לכם אגרופן כדי לפוצץ אותם במכות, משחקים להורדה חינם מלאים באקשן פשוט מומלצים וכיפיים לכל מי שמחפש ליהנות.

 
משחקים להורדה
אל אלמו באריזונה

ראש העירייה של אריזונה רוצה להכניס רוח חדשה לעיר אריזונה, אתם צריכים ללמוד את העיר ואת כל המקומות הטובים כדי שהעיר תצליח מבחינה כלכלית, צריך להביא כמה שיותר תיירים לתוך העיר, משחק שדורש מחשבה ותכנון, ממש מהנה ומומלץ לכל הגילאים.

 
משחקים להורדה
הממלכה האבודה

בואו לעזור לסרנה להציל את הממלכה מנבואת הזעם, המכשף הרשע באלאק הופיע והוא נחוש בדעתו להרוס את הממלכה, סרנה וחבריה הולכים להרפתקה מופלאה כדי להציל את כל העולם מהשמדה, היכנסו למשחק מרתק זה והפכו לגיבורים ליום אחד, באחד מן משחקים להורדה היותר יפים שיש.

 
משחקים להורדה
סנייק תלת מימד

משחק להורדה חדש לגמרי בתלת מימד שמבוסס על המשחק הקלאסי מהפלאפונים, המשחק עוצב במיוחד ליכולות החזקות של המחשב עם גרפיקה תלת מימד וסאונד מדהים, במשחק יש אויבים רבים שצריך להיזהר מהם מלבד הקירות ובונוסים מעניינים שיעזרו לכם לנצח פשוט משחקים להורדה חינם יפיפיים.

 
משחקים להורדה
הטרוריסטים המטורפים

לאחר שקיבלו מכה חזקה מאולונזו הקבוצה שלנו חזרה בגדול ורוצה לצוד שוב, אבל זה לא יהיה קל הפעם בגלל שלאולונזו יש חברים מאוד חזקים. ויני והחברים שלו יהיו זקוקים לעזרה של ראש עיריית שיקאגו. משחקים להורדה מדהימים והכי חשוב חינם לגולשים שלנו.

 
משחקים להורדה
מגני המבצר 2

כוח רשע חדש עלה והוא פוגע קשות בכפר שלכם, הגנו על הכפר שלכם מהיצורים הרעים האלה עם שלל הנשקים החזקים שברשותכם, תאסוף כמה שיותר זהב ונקודות כדי שתוכל לשפר את כלי הנשק שיש לך. המון אקשן וגרפיקה מדהימה, פשוט מישחקים להורדה חינם חדשים ויפים, פשוט כיף.

 

 

חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
משחקים חמים

 
הורדות

משחקים להורדה היא הקטגוריה החמה ביותר באתר שלנו - משחקים להורדה בחינם לכלל הגולשים של האתר שלנו. רוב משחקים ברשת באתר שלנו הם משחקי דפדפן אך יש אנשים שרוצים משחקים להורדה מפני שהם רוצים משחקים חדשים יותר רציניים וכבדים עם גרפיקה יותר יפה, משחקים בחינם אלו דורשים התקנה ואתם יכולים להיות בטוחים שכל משחקים ברשת בחינם ונקיים מוירוסים מפני שאנו בדקנו אותם ושיחקנו בהם.בואו והורידו אצלנו משחקים חדשים בחינם כמו משחקי יריות, משחקי פעולה, משחקי קוסמטיקה, משחקי ילדים, משחקי בנות, משחקי חשיבה ועוד המון סוגים שונים של משחקים להורדה שמתעדכנים כל הזמן אוטומטית. המוטו שלנו באתר משחקים להורדה חדשים בחינם לכלל הגולשים שלנו ואם אתם לא מרומים מן משחק כלשהו אתם יכולים להגיב עליו בתחתית כל עמוד או להמליץ על משחקים ברשת שאהבתם או שהייתם רוצים שנביא לכם.  יש לנו גם משחקי צביעה לילדים מיוחדים שכדאי לראות.
אנו תמיד מאוד שמחים לקבל תגובות והמלצות על משחקים חדשים להורדה שהייתם מעוניינים שיהיו לכם במחשב והכול נעשה בחינם לחלוטין.

 

 

 

משחקים ברשת הכי חמים - חינם לגולשי האתר

האופנוען הנועז

משחק חדש ומדהים שהוא לגמרי חינם, במשחק זזים עם המקשים, חייבים ללחוץ הרבה על מקש למעלה כדי לתפוס תאוצה כשבאים לרמפה וכשאתם באוויר לוחצים על אחד מן המקשים הבאים A,S,D וכל מקש...

נהג המונית

בואו להיות נהגי מוניות ליום אחד ולראות איזה כיף זה, אתם מקבלים מונית צהובה ובעזרת המקשים אפשר לנסוע לכל הכיוונים בעיר ואתם צריכים לעשות כמה שיותר כסף אז אתם צריכים לאסוף את האנשים...