משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים כיף
תחרות יריות

איזה משחק כיפי שבו אתם בוחרים שחקן שאיתו אתם משחקים, בוחרים את מה שאתם מתכוונים לירות עליו פריסבי,תרנגולות או דברים ואז אתם לוחצים על מקש רווח כדי שהחפצים יעופו והמטרה לירות בהם עם כמה שפחות ירויות כל פעם יש יותר חפצים שיוצאים וזה נהיה יותר קשה, משחקים כיף חינם חמודים מאוד מומלצים בחום לכל הגילאים.

 
משחקים כיף
חזי החייזר

חזי החייזר זקוק לעזרתכם, אתם צריכים בעזרת העבר לכוון בדיוק כך שהוא יקפוץ לנקודה בלי ליפול, זה דורש מחשבה רבה, והרבה ניסוי וטעייה אבל מפתח מאוד את יכולת ההיגיון, פשוט יופי של משחקים לילדים ובעצם כל אחד יאהב את המשחק היפה הזה והכול חינם. אתם צריכים גם להיזהר שמטאורים לא יפלו עליכם ולהישמר מנפילה.

 
משחקים כיף
מרוץ המוות

משחקים אונליין: איזה משחק כיפי אפילו שזה לא משחק תחרות לגמרי זה משחק מאוד כיפי שבו אתם מקבלים רכב עם מכונת ירייה עליו, זזים עם החיצים, צריכים להיזהר מחפצים בדרך שיהרגו אתכם ובמקביל עם העכבר לכוון ולירות על כל דבר שתוקף אתכם כמו טנקים, מסוקים וכלי רכב אחרים שיורים עליכם.

 
משחקים כיף
צפרדעי הקאמיקאזה

זהו אחד מן משחקי יריות וכיף היותר מטורפים שתראו, אתם ציידים עם רובה צייד, והמון צפרדעים תוקפות אתכם, אתם צריכים בעזרת העכבר לירות בצפרדעים ולהטעין את הרובה עם מקש רווח, המשחק לא קל בכלל מפני שהצפרדעים קופצות וכל הזמן באות יותר צפרדעים, תהינו מן משחקים כיף חינם שאנו מביאים לכם.

 
משחקים כיף
תחרות צליפות

בואו להתאמן בצליפה בשדה תעופה שטסים בו מטוסים ותנסו לפגוע במטרות הרבות שמסתובבות לכל הכיוונים בעזרת העכבר ואסור לשכול להחליף מחסנית עם מקש רווח, בואו לראות אם יש לכם את היכולת להיות מאבטח בשדות תעופה במשחק סימולאטור מאוד מציאותי ויפה שמומלץ לכל הגילאים. משחקים כיף חינם אצלנו באתר לכול הגילאים.

 
משחקים כיף
גלישה בעיר

תארו לעצמכם שאתם באמצע העיר וגולשים על גלשן ים, אתם זזים בעזרת המקשים למעלה ולמטה כדי להימנע מלפגוע בכל מיני מכשולים, והכי חשוב זה למהר כי אם לא מגיעים לקו הסיום לפני הזמן המוקצב אתם נפסלים אז אל תתמהמהו. משחקים כיף חינם פשוט חוויה כיפית לכל הגילאים מומלץ בחום רב.

 
טניס מחשב
טניס מחשב

זהו משחק מחודש שכנראה המקור שלו מאוד ישן מהמחשבים הראשונים, אך עדיין אתם תגלו שזה משחק מאוד כיפי שמשפר את הקואורדינציה ומשפר את התפיסה החזותית, ילדים יאבו את המשחק הזה במיוחד, אתם צריכים להזיז את העכבר כדי להזיז את המחבט ותיזהרו לא לקבל את הכדור בפרצוף, משחקים ברשת בחינם לגולשי האתר תהינו.

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
משחקים ברשת

 
 
איזה כיף !

כאן הקטגוריה הכי כיפית באתר, סוף סוף מצאתם את מה שחיפשתם, משחקים כיף, משחקים ברשת לילדים בחינם, פה תוכלו למלא את משאלותיכם בעזרת משחקים לילדים ולמבוגרים שיעשו לכם את היום, אחרי שאתם חוזרים הביתה וחם בחוץ אתם יכולים להתיישב מול מחשב ולשחק בכיף משחקים ברשת בחינם. בואו והצטרפו אלינו להרפתקה היוצאת מגדר הרגיל שמומלצת לכל הגילאים, אפילו לבנות שאוהבות משחקי נסיכות העיקר הוא שלא תצטרכו לשלם אפילו שקל אחד, הכל חינם. הקטגוריה כוללת משחקים לילדים מובחרים ובדוקים על ידי צוות האתר ומעודכנת באופן קבוע כדי שאתם הגולשים שלנו תהיו מרוצים מן משחקים כיף שלנו. במקום ללכת החוצה ולשחק בחום שבו בכיף במזגן במגוון של משחקים כיף המומלצים לכל הגילאים. משחקים ברשת הפכו לטרנד חדש במאה הזאת ואתם חייבים להצטרף לגל הזה מפני שהכול בחינם באתר שלנו ופשוט משחקים כיף בשתי מילים.  גם הקטנים מוזמנים כי יש הרבה משחקים לגיל הרך באתר.
בואו והצטרפו אלינו לחוויה של פעם בחיים כשאתם משחקים ברשת בחינם ונהנים כמו שלא דמיינתם שאפשר ליהנות בחינם.

 

 

 

משחקי אקשן חדשים - חינם לגולשי האתר

מלחמת המצולות

צוללת כזאת עוד לא ראיתם, משחק באמת יפה וחמוד, אתם זזים עם המקשים ויורים עם מקש רווח, המשחק בכלל לא קל ויש הרבה מאוד סכנות כמו מוקשים תת מימיים, ספינות קרב שיורות עליכם ועוד הרבה...

טנקים בתלת מימד

משחקים חדשים חינם כאלה יפים ומציאותיים כמעט ואין, פה אתה מקבלים טנק עם טילים ובעזרת המקשים אתם יורים בטנקים אחרים שבאים לקראתכם ואם יש לכם זמן יש אמבולנסים ומטוסים, יש לכם ראדאר...