משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקי פעולה
לוחם בשחקים

איזה משחקי פעולה חינם אנו מביאים לכם באתר שלנו, פשוט יופי אתם מקבלים מטוס קרב ואתם צריכים להמריא, לאסוף מתנות ולהילחם באויבים באוויר, במים ובאדמה, אתם זזים עם המקשים ויש לכם טילים,פצצות ומכונת ירייה, כל ביריות נגמרות אבל אפשר לאסוף עוד במתנות, תיזהרו לא לפגוע בקרקע.

 
משחקי פעולה
ספינת הקרב

משחק זה הוא משחקי פעולה חינם קלאסי, אתם מקבלים ספינת חלל עם לייזרים מטורפים ואתם צריכים לירות באויבים רבים שרוצים להרוג אתכם החידוש הוא שאתם משחקים עם הכבר וזה נוח יותר ממקשים לסוג משחקים זה. הגרפיקה יפה וסאונד חמוד, משחק שמתאים גם לילדים וגם לבני 30 שיאהבו משחק זה מאוד.

 
משחקי פעולה
רוצח השדים

משחק מפחיד מלא אקשן ששיך לקטגורית משחקי פעולה ויריות, יש לכם נשק ואתם במרפסת חשוכה ומפחידה אתם יורים ומכוונים עם העכבר ואפשר לזוז עם A,S,D,W כשצריך לירות במי שקרוב מאוד ויש שדים ועטלפים מפחידים. ממש כיף ופעולה במשחק אחד והכי חשוב חינם לגמרי. אתם תאהבו את המשחק הזה מאוד, מומלץ בחום.

 
משחקי פעולה
תפוצץ אותם

זהו אחד מן משחקי פעולה היותר אלימים שתראו אתם צריכים לירות בכל מיני בעלי חיים כמו כלבים, עכברושים ועד חיות מוזרות, אתם יורים ומכוונים עם העכבר וצריכים לירות הרבה מאוד כדורים עד שהחיה מתה, לאחר מאה כדורים מחליפים מחסנית עם מקש רווח, משחק מטורף שמתאים לכל הגילאים אך לא לנסות בבית.

 
משחקי פעולה
הקרב של ארני 2

ארני הוא בחור צעיר שהגיע לא, אך הוא לא יודע שעל האי יש פירטים רעים שרוצים להרוג אותו, אבל יש לו נשק גדול וחזק ואתם צריכים לעזור לו ולזוז בעזרת המקשים ולירות ולכוון עם העכבר, בואו לעזור לארני להיחלץ מהסכנות הרבות שאורבות לארני. אם משחקי הרפתקאות מצאתם אחד הטובים ביותר וזה לגמרי חינם.

 
משחקי פעולה
סיוט הנינג'ות

ילד רגיל יושב בבית כשלפתע מגיעות נינג'ות מומחיות קראטה שרוצות לחסל אותו אתם צריכים בעזרת המקשים להתעמת עם הנינג'ות ובעזרת מקש A להרביץ להם, כל מסך יותר קשה מהקודם. משחקי פעולה חינם לגמרי עם המון אקשן שכל הילדים אוהבים כיף חיים לגמרי חינם לכל מי שחלם פעם להרביץ לנינג'ות מפחידות.

 

 

חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
משחקים כיף

 
 
להיות לוחם ולהציל את העולם

משחקי פעולה היא קטגוריה הכי מוצלחת והכי פופולארית בקרב כל ההבנים. תרצו לקרוא לזה משחקי אקשן או משחקי מתח, פה תוכלו להפוך ללוחמים, לחיילים או לגיבורים לשעה אחת ותוכלו לירות במלא יצורים או אויבים רשעים. האדרנלין שלכם ירקיע שחקים והדופק שלכם יעלה כמו שלא דמיינתם וכל זאת בחינם לחלוטין בלי טריקים. אנשים מאז ומעולם אהבו סרטי פעולה וזה נכון גם לגבי משחקי פעולה, יש משהו אצל גברים או ילדים כשהם מחזיקים נשק או בזוקה זה גורם להם להרגיש שהם מלכי העולם, הרי במציאות זה ברור שאסור לעשות דברים כאלה וזה ברור עוד יותר שאנו לא מעודדים אלימות ולא מרשים לעשות את מה שאתם רואים במשחקים בבית, אבל יחד עם זאת פעם בכמה זמן כשחוזרים מבית הספר או מהעבודה אנו חייבים מדי פעם לקחת את הנשק ולפוצץ את כל העיר וכל מה שנקלע לדרכינו גם אם זה עוזר לנו לנצח במשחק וגם אם לא. באתר שלנו תוכלו למצוא את מיטב משחקים ברשת, משחקי פעולה, וכמובן משחקי יריות שניתן למצוא כרגע בחינם באינטרנט, המוטו שלנו איכות בחינם לכולם!

 

 

 

משחקי יריות חדשים הכי טובים - חינם לגולשי האתר

לוחם המורף

המורף הוא רובוט, אך הוא לא רובוט רגיל הוא כמו רובוטריקים כי כשלוחצים על Q הוא הופך לטנק, ובעזרת מקש E מקבלים שדה הגנה שהורג את כל מי שמתקרב אליכם, זזים עם המקשים A,S,D...

לוחם ימ"מ

בואו להילחם בטרוריסטים רעים שרוצים להרוג אתכם באחד מן משחקי יריות היותר יפים שניתן למצוא חינם. יש לכם מסכים וכל מסך אתם צריכים להרוג את מספר הטרוריסטים שאמרו לכם לפני שיהרגו אתכם...