משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקי חשיבה
שחמט הרובוט

מי לא מכיר את משחק השחמט הקלאסי, ואם אתם לא מכירים אז אתם יכולים ללמוד בעזרת הרובוט שמראה לכם לאן אתם יכולים לזוז, שחמט תמיד היה משחקי חשיבה קלאסי ואהוב לא משנה באיזה גיל אתם ומאוד מומלץ ללמוד אותו כי הוא מפתח את החשיב ואת יכולת הטאקטיקה.

 
משחקי חשיבה
לוח הכפל

איזה משחק חינוכי יפה שבו אתם לומדים את לוח הכפל, למטה יש תרגיל ואתם צריכים לבחור את שתי הספרות שצריך בשביל לקבל את התוצאה שרשומה לכם, משחקי חשיבה קלאסיים, ממש מורה פרטי חינם, ואל תשכחו שמשחק זה מתאים לכל הגילאים כדי לתרגל את היכולות המתמטיות שלכם.

 
משחקי חשיבה
כדורים תאומים

משחקי חשיבה באים במגוון צורות, במשחק זה אתם צריכים ללחוץ על כדור ואז על כדור שלידו באותו הצבע, עד שכל הכדורים נופלים ואתם מעלימים אותם, משחק זה דורש מחשבה וריכוז גבוהים אבל בכל זאת הוא מתאים לכל הגילאים ומומלץ בחום לכולם והכי חשוב שהוא חינם לגמרי. דומה למשחק באבלס אבל מדובר על רמה אחרת...

 
משחקי חשיבה
ים של כדורים

משחקי אסטרטגיה: משחק זה מאוד דומה למשחקי טטריס, במשחק זה יורדים כדורים בשלשות ואתם מזיזים אותם עם החיצים כך שיהיו לפחות ארבעה כדורים צמודים ואז הם נעלמים עם מקש רווח הכדורים יורדים מהר יותר, משחק חמוד מאוד שמצריך חשיבה ותכנון, מתאים לכל הגילאים ולגמרי חינם.

 
משחקי חשיבה
קוף החלל

במשחק זה אתם צריכים לחשוב כיצד להעביר את החפצים הכחולים שדומים לפחיות לתוך המעבר ולבסוף להיכנס לשם כדי לעבור שלב, משחק לא קל מכיוון שצריך לחשוב בדיוק כיצד לעשות זאת מבלי למות ולהצליח במשימה, כל מסך קשה יותר מקודמו, משחקי חשיבה חינם חמוד מאוד.

 
משחקי חשיבה
גייזר הכוכבים

משחק מאוד מעניין ששיך לקטגורית משחקי חשיבה ואפילו שהמשחק נראה לילדים זה לא כך והוא די קשה, צריך לירות את הכוכבים דרך התותח וליצור קבוצה של לפחות 3 כוכבים ביחד ואז הם נעלמים, אם מתנה נופלת מהשמיים צריך לירות בה כדי לקבל אותה וצריך לחשוב ולהזדרז כי המסך יורד.

 
משחקים ברשת
כדור הגוב

אוהבים משחקי תפקידים? משחק חדש ומעניין שבו אתם משחקים עם העכבר וצריכים להזיז את הכדור במסך, לאסוף את הכדורים הקטנים ולהיזהר מהכדורים הגדולים שלא יאכלו אתכם, רק כשהם הופכים לכדורים ירוקים אפשר לאכול אותם ולעבור שלב, משחקים ברשת בחינם חמודים מאוד ומומלצים בחום לכל הגילאים, גם אם אתם בנים וגם אם אתם בנות, פשוט כיף גדול בחינם לגמרי לכולם.

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
משחקים חינם

 
 
משחקים הם לא רק זריזות אצבעות

הגעתם לקטגוריה הכי מעשירה שתוכלו למצוא, פה תוכלו לשחק במגוון משחקים ברשת שמאמנים את המוח שלכם לא משנה באיזה גיל אתם, המשחקים שצלנו באתר הם לא רק משחקי ילדים, גם מבוגרים יגלו שהם מצליחים אפילו פחות טוב מילדים, במקום לבזבז את הזמן שלכם על משחקים ברשת רגילים תוכלו לשחק במשחקים כמו שחמט שעוזרים מאוד לפיתוח המחשבה ויכולת הטאקטיקה ועוד המון משחקי חשיבה. האינטרנט מלא בשטויות שחלקם לא חינוכיות, החל ממשחקי מכות ועד משחקי בישול. קטגוריה של משחקי חשיבה שוברת את המוסכמות בכך שהיא מלמדת אתכם את לוח הכפל ומפעילה לכם את הראש במקום שיתנוון מול משחקים לילדים לא חינוכיים, פה זה גם כיף וגם למידה. אתם יכולים להיות בטוחים באתר שלנו, צוות האתר בודק את תוכן האתר כל הזמן ודואג לעדכן את האתר במגוון משחקים ברשת שהם בטוחים לגלישת ילדים ומבוגרים ונקיים מוירוסים ועוד כאבי ראש שאפילו לא חשבתם עליהם ואנו חשבנו עליהם עבורכם. המוטו של האתר שלנו משחקים בחינם לכולם!

 

 

 

משחקים ברשת חדשים - חינם לגולשי האתר

טרקטורון בדובאי

מי לא היה רוצה לרכב על טרקטורון בדיונות ובמדבר של דובאי, ממש כיף ומאוד מציאותי, נוסעים עם המקשים ומאזנים את הטרקטורון כי אסור להתהפך וצריך מאוד להיזהר לא לנסוע מהר ולקפוץ...

התקפה בכביש

אתם מקבלים מכונית אדומה (זזים עם העכבר) שיורה ואתם צריכים להגיע לקו הסיום בלי למות, אתם צריכים להרוג כמה שיותר מכוניות ולאסוף כמה שיותר מתנות, משחק מלא באקשן שמתאים ממש לכל הגילאים...