משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקי מרוצים
התקפה בכביש

אתם מקבלים מכונית אדומה (זזים עם העכבר) שיורה ואתם צריכים להגיע לקו הסיום בלי למות, אתם צריכים להרוג כמה שיותר מכוניות ולאסוף כמה שיותר מתנות, משחק מלא באקשן שמתאים ממש לכל הגילאים, פשוט משחקי מרוצים כיפיים וקלאסיים. כיף חיים חינם לגמרי ובמיוחד לילדים קטנים שיהינו מאוד ממשחק זה.

 
משחקי מרוצים
הצורך לגלים

תחרות סירות, אתם צריכים להגיע כמה שיותר מהר לקו הסיום, להיזהר מחפצים וסירות אחרות ולאסוף כמה שיותר מתנות שנותנות נקודות, יש רמפות אבל צריך להיזהר שזה לא יהיה חפץ שיהרוג אתכם, ככול שמחזיקים את חץ העכבר רחוק יותר אתם שטים מהר יותר פשוט כיף חיים חינם.

 
משחקי מרוצים
טרקטורון בדובאי

מי לא היה רוצה לרכב על טרקטורון בדיונות ובמדבר של דובאי, ממש כיף ומאוד מציאותי, נוסעים עם המקשים ומאזנים את הטרקטורון כי אסור להתהפך וצריך מאוד להיזהר לא לנסוע מהר ולקפוץ מדיונה כי הטרקטורון יכול להישבר לשניים. משחקי מרוצים חינם חמודים אצלנו באתר פשוט כיף חיים לכל הגילאים.

 
משחקי מרוצים
טירוף על 4 גלגלים

במשחק זה אתה מקבל ג'יפ ואתה נמצא בתחרות מאוד קשה בנאי שטח מאוד עוינים, סלעים, שלוליות ענקיות ועוד מלא בעיות בדרך, זזים עם המקשים וצריך מאוד להיזהר לא להתהפך אז תאזנו את הרכב עם המקשים, משחקי מרוצים חינם כאלה פשוט כיפיים לגמרי תנסו ותתרשמו מהאקשן והגרפיקה המעולים של משחק אדיר זה.

 
משחקי מרוצים
מרוץ סירות

משחקי מרוצים בדרך כלל הם עם מכוניות אבל פה יש לכם סירה מאוד מהירה ששטה לבד במהירות וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להזיז את העכבר ולהיזהר לא לפגוע בחפצים במים שעוצרים אתכם, בצד ימין אפשר לראות איזה מקום אתם, כאלה משחקי מרוצים חינם יפים אנו בטוחים שעוד לא ראיתם מומלץ לילדים.

 
משחקי מרוצים
באגי המלחמה

כולם אוהבים משחקי מרוצים ומכוניות, פה אתם מקבלים משחק מצוין שבו אתם מקבלים באגי חזק שעולה על פצצות וטנקים ומסוקים יורים עליכם ואתם חייבים להגיע לקו הסיום בריאים ושלמים, תיזהרו לא להתהפך ותיקחו בדרך את מפתח הברגים שמתקן לכם את האוטו, משחקי ילדים מלאי אקשן חינם לגמרי.

 
משחקים ברשת
באגי מלחמה

משחק מרתק שבו אתם מקבלים באגי חייתי שבו אתם נוסעים עם החיצים כשעם מקש קדימה אתם נוסעים ועם שני המקשים של הצדדים אתם מאזנים את הבאגי שלא יתהפך, אם אתם מתהפכים אתם תתפוצצו לכן צריך ללחוץ על מקש רווח כדי לחזור למצב מאוזן ואל תחששו לעלות על מוקשים כי לאחר מכן יש מפתח ברגים שמתקן לכם את הנזק.

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
משחקי ילדים

 
 
רק כאן אפשר לנוהג ללא חששות מתאונות

קטגוריה המועדפת על מעריצי משחקי מכוניות וכמובן משחקי מרוצים. פה תוכלו לשחק במגוון אדיר של משחקים ברשת בחינם לגמרי לכלל הגולשים של האתר. משחקי מרוצים נותנים לנו להרגיש לחץ ואדרנלין שאנו לא חווים ביום יום וגם נותנים לנו לחוות ולעשות דברים שאסור לנו לעשות בשגרה כמו לנסוע במהירות מופרזת, כי עבור חלק מאנשים המהירות היא כמו אוכל. ניתן לעשות חראקות על הכביש, להתהפך ולהתפוצץ ולעוף לעל הכיוונים ולאחר מכן ללחוץ על מקש רווח ולחזור למסלול כאילו לא קרה כלום ולהמשיך במרוץ. משחקי מרוצים אהובים על כולם כי כולם אוהבים מכוניות ומהירות גם מתחרויות וגם מתוכניות שבן משפרים מכוניות ועושים אותן חזקות ויפות שזה גם אחד המאפיינים של משחקי מרוצים, בדרך כלל כעוברים שלב יש לנו נקודות שאיתן אנו יכולים לשפר את הרכב שיהיה יותר מהיר יותר קל או אפילו לקנות טילים מטורפים שאיתם אנו צריכים לפוצץ מכוניות אחרות במהלך המשחק. כיף חיים כזה גדוש באדרנלין לא תחוו בכל מקום, באתר שלנו זה חינם לחלוטין ומתאים לכל הגילאים.

 

 

 

משחקי פעולה הכי מומלצים באתר - חינם לגולשי האתר

הטרוריסטים המטורפים

לאחר שקיבלו מכה חזקה מאולונזו הקבוצה שלנו חזרה בגדול ורוצה לצוד שוב, אבל זה לא יהיה קל הפעם בגלל שלאולונזו יש חברים מאוד חזקים. ויני והחברים שלו יהיו זקוקים לעזרה של ראש עיריית שיקאגו...

תחרות יריות

איזה משחק כיפי שבו אתם בוחרים שחקן שאיתו אתם משחקים, בוחרים את מה שאתם מתכוונים לירות עליו פריסבי,תרנגולות או דברים ואז אתם לוחצים על מקש רווח כדי שהחפצים יעופו והמטרה לירות בהם...