משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקי דפדפן
פאקמן

זהו אחד מן משחקי דפדפן הקלאסיים ביותר ומאוד מומלצים לכל הגילאים אתם צריכים לאסוף את כל הנקודות מהמסך ולהימנע מלהיפגש עם היצורים שרופים אחרכם, אם הם מתקרבים אתם יכולים לאכול את העיגול הצבעוני ואז לאכול אותם איזה משחק יפה וכיפי פשוט מומלץ לכל מי שאוהב משחקי דפדפן קלאסיים ואהובים.

 
משחקי דפדפן
צליפה קשה

זהו משחקי דפדפן חינם שבו אתם צריכים לירות במטרות כמה שיותר מהר וזה מאוד קשה כי הן יורות עליכם בחזרה, אתם משחקים עם העכבר, יש מתנות שצריך לירות בהן כדי לזכות בהן, וצריך לזכור ולהיזהר, המסך קטן ולא רואים את מה שמסתתר בצידי המסך ובדרך כלל משם יהרגו אתכם, משחק מאוד מותח ומלחיץ אך יחד עם זאת מומלץ לכל הגילאים.

 
משחקי דפדפן
סכנה על גלגלים

איזה משחקי דפדפן אנו מביאים לכם, זהו משחק מאוד מעניין ולא קל בכלל שבו אתם מזיזים את האוטו עם המקשים ועם מקש רווח אתם מניחים פצצה שמתפוצצת תוך שתי שניות וחשוב מאוד לברוח מהר כדי לא למות, המטרה לפוצץ את רכב היריב, יש מתנות שיוצאות כשמפוצצים את הקירות שמגבירות את עוצמת הפצצה.

 
משחקי דפדפן
מלך הפעלולים

כל אחד חולם על היום הזה שיהיה לו אופנוע שטח ושתוכלו לעשות פעלולים מטורפים בגובה רב, הנה ההזדמנות שלכם נצלו אותה, אתם זזים עם המקשים וכשאתם באוויר אתם יכולים ללחוץ ממספר 1 עד 7 כשכל ספרה היא פעלול משוגע אחר, משחקי דפדפן כאלה מומלצים בחום ומתאימים לכל גיל פשוט כיף חיים חינם.

 
משחקי דפדפן
סנייק חדש

מי לא מכיר את משחקי דפדפן בסגנון סנייק, בעזר החיצים את זזים ומחפשים את האפרוח כדי לאכול אותו, כל כמה פעמים שאכלתם אותו המהירות גוברת והמשחק קשה יותר, אסור להיתקע בקירות ואפשר לזוז בין המסכים לפי החיצים, משחקי דפדפן חינם לגמרי מומלצים לכל הגילאים.

 
משחקי דפדפן
איש החלל

זהו משחקי דפדפן שכל אחד יאהב שמתאים ממש לכל הגילאים והוא לגמרי חינם, אתם צריכים בעזרת המקשים להביא את איש החלל בזהירות לנקודה שבה עוברים למסך הבא, המשחק לא קל בכלל ודורש קואורדינציה גבוהה אבל אתם תראו שגם ילדים יצליחו ויהינו ממשחק זה, כיף חיים לכולם חינם ומומלץ.

 
משחקים ברשת
תותח הכוכבים

משחק חדש וחמוד ששייך לקטגורית משחקים ברשת, משחקי ילדים וכמובן משחקי חשיבה, במשחק זה אתם צריכים בעזרת העכבר לירות כוכבים מתוך תותך לעבר השמיים ואתם צריכים ליצור קבוצה של אותם כוכבים מאותו צבע, משחק חמוד מאוד בחינם לכל גולשי האתר שמתאים גם לילדים וגם למבוגרים כאחד, מומלץ בחום לכולם.

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחקים מומלצים

 
 
 
משחקים טובים לכל דפדפן

בקטכוריה משחקי דפדפן תוכלו למצוא מגוון אדיר של משחקים ברשת בחינם לכלל הגולשים שלנו באתר, אתר זה בא להביא לכם את מיטב משחקי דפדפן ושאר סוגים של משחקים ברשת בחינם. כיום אנשים לא אוהבים ולא רוצים לקנות משחקים מפני שהם יקרים וקשה להתקין אותם ולאחר כמה פעמים שמשחקים נמאס לנו מהם אז פשוט נזרק כסף לפח, גם לא בא לנו תמיד להתחיל עם משחקים כבדים שצורכים לנו הרבה זמן לכן הבאנו לכם אחלה משחקי דפדפן שזה אומר משחקים שמשחקים איתם ממש בתוך הדפדפן שבו אתם גולשים באתרים. היכנסו לקטגוריה נפלאה זו שמאוד מומלצת על ידי הגולשים שלנו, שתראו שתחוו חוויה מאוד כיפית בחינם לחלוטין בלי טריקים. אתם תופתעו מרמת משחקים ברשת ואפילו תתמכרו אליהם כי זאת אופנה חדה בתחום זה. משחקים ברשת וכמובן משחקי דפדפן פשוט כבשו את העולם גם אם אתם מבוגרים וגם אם אתם ילדים בני שלוש אתם תהינו לשחק בחינם במאגר המאוד גדול שלנו של משחקים בחינם, פשוט תענוג.

 

 

 

משחקי אקשן חמים - חינם לגולשי האתר

מרוץ סירות

משחקי מרוצים בדרך כלל הם עם מכוניות אבל פה יש לכם סירה מאוד מהירה ששטה לבד במהירות וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להזיז את העכבר ולהיזהר לא לפגוע בחפצים במים שעוצרים אתכם, בצד ימין...

טירוף על 4 גלגלים

במשחק זה אתה מקבל ג'יפ ואתה נמצא בתחרות מאוד קשה בנאי שטח מאוד עוינים, סלעים, שלוליות ענקיות ועוד מלא בעיות בדרך, זזים עם המקשים וצריך מאוד להיזהר לא להתהפך אז תאזנו את הרכב עם...