משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקי ספורט
כדורגל - אליפות העולם בהקפצות

בואו נראה למה אתם מסוגלים, גם אם אתם לא אוהבים משחקי כדורגל את המשחק הזה אתם תאהבו, אתם יכולים לבחור את המדינה שאתם רוצים לשחק בשבילה כמו אנגליה, ברזיל, איטליה ועוד הרבה ואז עם העכבר אתם צריכים להקליק ולהקפיץ את הכדור כמה שיותר פעמים כדי לקבוע שיא,אפשר לשחק את משחקי ספורט זה בזוגות, שלשות וכו.

 
משחקי ספורט
הכדור המשוגע

זהו משחר שדומה מאוד למשחק כדורעף או כדורסל, אתם בוחרים שחקן ואז את הרמה השמאלית היא הרמה הכי קלה ואז צריך לקפוץ עם החיצים ולהרים את הכדור ולנסות לקלוע כמה שיותר קליעות לתוך הסל של היריב, משחקי ספורט חינם חמודים כאלה עוד לא פגשתם, פשוט לא משנה באיזה גיל אתם, פשוט תיהנו מהמשחק.

 
משחקי ספורט
כדורגל ילדים

במשחק זה אתם בוחרים כמה שערים אתם רוצים במשחק וכשמתחילים לשחק השחקן שלכם מסומן עם חץ, אתם צריכים להגיע לכדור לפני היריבים וכשמתקרבים לכדור השחקן בועט אוטומטי, ניתן להוסיף כוח לבעיטה, לדיוק ועוד מיומנויות נקודות זכות בתחילת המשחק, משחקי כדורגל לילדים מאוד חמוד.

 
משחקי ספורט
הוקי סרטנים

זהו משחק שדומה מאוד להוקי שולחן שבו אתם מזיזים את הסרטן ימינה ושמאלה ומונעים מהכדור לעבור אליכם אך מה שושנה במשחק זה, זה שיש חומת לבנים שמגינה על הקו האחורי שלכם, המטרה לפרוץ את החומה ולבקיע שער, ואל תשכחו לאסוף את המתנות שנופלות אליכם, תהינו.

 
משחקי ספורט
סקוואש לאלופים

זהו משחקי ספורט שדומה מאוד לטניס רק דרך הקיר, אתם בוחרים שחקן ובתחילת המשחק אתם לוחצים מקש רווח ורק אז אפשר לזוז וצריך לזכור שאסור לתת לכדור ליפול על הרצפה. משחק מאוד כיפי שמתאים לכל הגילאים ומומלץ מאוד והכי חשוב שהוא לגמרי חינם לכל גולשי האתר שלנו.

 
משחקי ספורט
מיני גולף

משחקי ספורט מאוד חמוד ומציאותי שמלמד אתכם כיצד צריך לשחק גולף, רתם מניחים את המחבט מאחורי הכדור וקובעים את המרחק, ככול שאתם יותר רחוקים מהכדור כך המכה חזקה יותר, יש מכשולים כמו מים ועליות שקשה לצאת מהם וכל מסך קשה יותר מומלץ בחום.

 
משחקים ברשת
ראלי בוץ

משחקים לילדים חדשים בחינם אצלנו באתר, במשחק זה אתם משחקים עם המקשים ואתם צריכים לכוון את הצפרדע על עלה אבל מה שקשה שיש רוח ורואים את כיוון הרוח על העלה, ולאט לאט אתם תלמדו לשלו בתנועת הצפרדע כי אתם בתחרות מול הזמן וצריכים לסיים את הסיבוב כמה שיותר מהר, פשוט יופי של משחקים לידים בחינם מומלצים ובטוחים.

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחקים חדשים

 
 
 
כולם רוצים להיות אלופים...

בקטגוריה משחקי ספורט תוכלו למצוא משחקי ילדים וגם כן משחקים ברשת בחינם לכול הגילאים. כולנו אוהבים ספורט אך למי שלומד, עובד או עסוק בעיסוקים אחרים לא תמיד יש זמן לעסוק בתחום ספורט וגם לא תמיד יש את הרצון להוציא כל כך הרבה כסף על משחקי מחשב בחנויות לכן פה אתם יכולים למצוא גן עדן של משחקים ברשת בחינם לכול גולשי האתר שלנו. משחקים שכולנו הכי אוהבים הם משחקי כדורגל, משחקי טניס, משחקי כדורסל ועוד הרבה ענפים כיפיים, אנו מביאים לכם משחקים לילדים כמו משחקי כדורגל שמקפיצים כדור וצריך להקפיץ כמה שיותר פעמים, עוד משחק חדש וחמוד שקוראים לו כדורגל ילדים, הוקי שולחן שהוא משחק מאוד אהוב על ילדים במיוחד כשהולכים לקניון שצריכים לעמוד בתור ולשלם על זה כסף, פה אתם מקבלים את כל משחקים ברשת וכמובן משחקי ספורט בחינם ובלי כאב ראש פשוט ללחות ולשחק.

 

 

 

משחקים כיף מומלצים - חינם לגולשי האתר

ארקנואיד דבורים

זהו משחק קלאסי שמותאם לילדים עם גרפיקה מאוד יפה של דבורים, אתם מזיזים את הדבורים עם העכבר ונזהרים שהכדור לא ייפול, חשוב לאסוף את המתנות כי הם עוזרות לכם לנצח, כיף ממש לילדים ושימו...

מסוק הקרב

משחק מאוד מותח שבו אתם על מסוק ועם המקשים אתם זזים ועם מקוש רווח אתם יורים, תיזהרו שלא יתקעו בכם מסוקים אחרים, חשוב מאוד לעשות את תיבות המתנות שיורדות על מצנחים מהשמיים...