משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים ברשת
100 לוחמים

זהו משחק  מגניב ביותר עבור ילדים. אתם בתוך חושה עם רובה אוטומטי ותוקפים אתכם עשרות לוחמים, אל תעזבו את המקש בעכבר לרגע כי נוחתים צנחנים והסכנה גבוהה, משחקים ברשת חינם כאלה רק אצלנו באתר מומלצים מאוד לכל הגילאים, פשוט אקשן עצבני לכל גיל, ומה שטוב שאפשר לשחק בזוגות ולראות מי לוחם יותר טוב ומגיע יותר רחוק.

 
משחקים ברשת
אופנוע השטח 2

בואו לשחק במשחק מדהים אשר ממחיש באופן מושלם איך רוכבים על אופנוע שטח בשטח מאוד קשה לרכיבה. בעזרת החיצים זזים אבל צריך כל הזמן לאזן את האופנוע כי אסור להתהפך, עדיף לנסוע לאט כי זה משחק קשה ומאתגר. אחד מן משחקים ברשת חינם היותר מציאותיים שיש. מומלץ לכל הגילאים.

 
משחקים ברשת
מלחמת המצולות

צוללת כזאת עוד לא ראיתם, משחק באמת יפה וחמוד, אתם זזים עם המקשים ויורים עם מקש רווח, המשחק בכלל לא קל ויש הרבה מאוד סכנות כמו מוקשים תת מימיים, ספינות קרב שיורות עליכם ועוד הרבה סכנות, משחקים ברשת חינם חמודים כאלה אין הרבה, הגרפיקה ממש יפה ואפשר לראות אפילו מד עומק וראדאר, פשוט יופי של משחקי יריות.

 
משחקים ברשת
מסוק הקרב

משחקי רשת: משחק מאוד מותח שבו אתם על מסוק ועם המקשים אתם זזים ועם מקוש רווח אתם יורים, תיזהרו שלא יתקעו בכם מסוקים אחרים, חשוב מאוד לעשות את תיבות המתנות שיורדות על מצנחים מהשמיים, אלו נשקים שבלעדיהם לא תצליחו להתקדם סנטימטר במשחק, יש יריות אינסופיות אך שאר הנשקים אוזלים וכל הזמן תאספו נשקים. משחקים ברשת חינם אצלנו באתר רק...

 
משחקים ברשת
ארקנואיד אנדרואיד

משחקים טובים: אין מי שלא מכיר את משחקי ארקנואיד הישנים והקלאסיים, זהו חידוש למשחק שבו אתם מזיזים בעזרת העכבר את החפץ המתכתי למטה כדי למנוע מהכדור ליפול ואז להיפסל, אתם צריכים לפגוע בכל הלבנים למעלה ולאסוף את המתנות, משחקים ברשת חינם מאוד יפים וקלאסיים.

 
משחקים ברשת
צייד הציפורים

משחק חמוד מאוד שבו בעזרת החיצים אתם מזיזים את הציפור שלכם כדי לצוד ציפורים קטנות, תיזהרו מציפורים גדולות, מטוסים ותזכרו שאסור לפגוע ברצפה כי זה הורג אתכם, משחקים ברשת חמודים כאלה שמתאימים בעיקר לילדים חינם אצלנו באתר אז קדימה בואו לשחק.

 
משחקים ברשת
מקסיקנים בגבול

זהו משחק חדש מאוד משעשע שבו אתם משחקים עם בחור מקסיקני שמנסה לחצות את הגבול אתם צריכים בעזרת העכבר לקבוע את הכיוון שבו יעוף המקסיקני מהמקפצה שאותה מפעילים שני מקסיקנים אחרים שקופצים עליה ואז אתם קופצים ועוברים את הגבול וככל שאתם מגיעים יותר רחוק אתם צוברים יותר נקודות.

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחק חינם

 
 
 
רשת האינטרנט ומשחקים ברשת

משחקים ברשת היא הקטגוריה הכי חמה והכי פופולארית שלאחרונה תפסה תאוצה מאוד גדולה. עד לפני כמה שנים אנשים היו קונים משחקים חדשים בחנות מחשבים ומשלמים עליהם הון תועפות, כעת הגיע עידן חדש שבו כולנו יכולים פשוט לאתרים ולשחק באין ספור משחקים ברשת חינם לכלל הגולשים בלי התחייבות ובלי להירשם ולשלם כסף. בקטגוריה משחקים ברשת תוכלו למצוא משחקים שונים כמו משחקי מכוניות, משחקי מרוצים, משחקי פעולה, משחקים לילדים, משחקים להורדה, משחקי בנות, משחקי דפדפן, משחקי ספורט, משחקי יריות והכי חשוב שכולם חינם לגולשי האתר. באתר שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שלא יכנס לכם למחשב וירוסים ושילדיכם ואתם לא תיחשפו לחומר בלתי רצוי ואם נדמה לכם שנחשפתם לחומר שכזה תוכלו להגיב ולשלוח לנו מייל, אך גם אם יש קצת משחקי אקשן ומשחקי יריות תהיו בטוחים שאנו לא מעודדים לנסות את הדברים האלה בבית ואנו לא מעודדים אלימות, צריך לזכור שאלו רק משחקים ברשת הכי טובים.

 

 

 

משחקי יריות חדשים הכי טובים - חינם לגולשי האתר

לוחם המורף

המורף הוא רובוט, אך הוא לא רובוט רגיל הוא כמו רובוטריקים כי כשלוחצים על Q הוא הופך לטנק, ובעזרת מקש E מקבלים שדה הגנה שהורג את כל מי שמתקרב אליכם, זזים עם המקשים A,S,D...

לוחם ימ"מ

בואו להילחם בטרוריסטים רעים שרוצים להרוג אתכם באחד מן משחקי יריות היותר יפים שניתן למצוא חינם. יש לכם מסכים וכל מסך אתם צריכים להרוג את מספר הטרוריסטים שאמרו לכם לפני שיהרגו אתכם...