משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים ברשת חדשים
נהג המונית

בואו להיות נהגי מוניות ליום אחד ולראות איזה כיף זה, אתם מקבלים מונית צהובה ובעזרת המקשים אפשר לנסוע לכל הכיוונים בעיר ואתם צריכים לעשות כמה שיותר כסף אז אתם צריכים לאסוף את האנשים שיש עיגול ירוק סביבם ולקחת אותם לפי החץ בפינת המסך לאן שהם צריכים, פשוט משחקים חדשים חינם, כיף חיים.

 
משחקים ברשת חדשים
האופנוען הנועז

משחק חדש ומדהים שהוא לגמרי חינם, במשחק זזים עם המקשים, חייבים ללחוץ הרבה על מקש למעלה כדי לתפוס תאוצה כשבאים לרמפה וכשאתם באוויר לוחצים על אחד מן המקשים הבאים A,S,D וכל מקש עושה פעלול אחר ושווה נקודות וככל שצוברים יותר נקודות אפשר לשפר את האופנוע, צריך להיזהר בסוף כל קפיצה כדי לא להיתקע בקיר.

 
משחקים ברשת חדשים
איש החלל 2

זהו משחק מאוד נחמד אך לא פשוט, אתם על צלחת מעופפת ואתם צריכים למשוך את החייזרים אל תוך החללית בעזרת מקש רווח, עם מקשי החיצים זזים וצריך מאוד להיזהר לא לפגוע ברצפה או בצדדים של המסך כי הכוח של החללית יורד ולא פחות חשוב צריך לשים לב למד הדלק, אז קדימה קחו את החייזר לאן שצריך. משחקים חדשים חינם חמודים ביותר אצלנו באתר.

 
משחקים ברשת חדשים
טנקים בתלת מימד

משחקים חדשים חינם כאלה יפים ומציאותיים כמעט ואין, פה אתה מקבלים טנק עם טילים ובעזרת המקשים אתם יורים בטנקים אחרים שבאים לקראתכם ואם יש לכם זמן יש אמבולנסים ומטוסים, יש לכם ראדאר בצד שמאל למטה ותיזהרו מהנקודות הצהובות אלו הטנקים, כל סוף מסך אתם יכולים לקנות נשקים לפי סכום הכסף שברשותכם.

 
משחקים ברשת חדשים
החייל האבוד

זהו אחד מן משחקים חדשים היותר כיפיים שתפגשו, יש לכם ספינת אוויר שבעזרת המקשים אתם מזיזים אותה מעל חייל, לוחצים מקש רווח ואז חבל יורד לחייל והוא מטפס פנימה ואתם צריכים לקחת אותו לאזור הנחיתה מבלי לפגוע בשום דבר כי אפשר להיפסל, כיף כזה עוד לא ראיתם ולגמרי חינם לכל הגילאים.

 
משחקים ברשת חדשים
ארקנואיד 2010

משחק קלאסי מחודש שבו אתם זזים ומונעים מהכדור ליפול, אתם צריכים לפגוע בלבנים ולפוצץ אותם, חשוב לאסוף את כל המתנות וכדי לגמור את המסך צריך שהוא יהיה חלק ונקי, משחקים חדשים חינם שכולם אוהבים מומלצים מאוד לכול גולשי האתר שלנו כיף חיים פשוט.

 

 

חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחקים חמים

 
 
 
כולם מחפשים משחקים חדשים

ברוכים הבאים לאתר שלנו משחקים ברשת בחינם, באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון אדיר של משחקים לילדים שמפתחים את החשיבה של ילדיכם ועוזרים להם להעביר את הזמן לאחר הלימודים במקום שיהיו בחוץ בחום, משחקים להורדה בחינם לכול גולשי האתר בדוקים ונקיים מוירוסים, משחקים כיף שזו קטגוריה מאוד מהנה עם משחקים חדשים ומעניינים, משחקי פעולה שזו אחת הקטגוריות היותר פופולאריות בקרב הגולשים והקטגוריה מלאה בהמון משחקי פעולה מאוד מותחים, משחקי חשיבה שעוזרים לילדים לאמן את מוחם בצורה לא שגרתית, משחקי יריות שהם משחקים לא פחות פופולאריים מאשר משחקי פעולה ואפילו נחשבים לאותו תחום, משחקי מרוצים שאישית אני הכי מחבב כמו משחקי מכוניות שיורות גם, משחקי בנות שכוללים משחקי בישול, משחקי איפור ועוד המון סוגים של משחקים ברשת.
בקטגוריה זו ובכול הקטגוריות תוכלו למצוא המון משחקים חדשים חמים ומומלצים ואם תרצו להגיב על המשחקים יש לכם את האפשרות בתחתית כל עמוד וכל משחק.

 

 

 

משחקים ברשת חדשים - חינם לגולשי האתר

טרקטורון בדובאי

מי לא היה רוצה לרכב על טרקטורון בדיונות ובמדבר של דובאי, ממש כיף ומאוד מציאותי, נוסעים עם המקשים ומאזנים את הטרקטורון כי אסור להתהפך וצריך מאוד להיזהר לא לנסוע מהר ולקפוץ...

התקפה בכביש

אתם מקבלים מכונית אדומה (זזים עם העכבר) שיורה ואתם צריכים להגיע לקו הסיום בלי למות, אתם צריכים להרוג כמה שיותר מכוניות ולאסוף כמה שיותר מתנות, משחק מלא באקשן שמתאים ממש לכל הגילאים...